Predaj originálnych použitých dielov Škoda, Audi, Volkswagen, Seat, Ford, Renault, Peugeot, BMW, Opel, Hyundai, Kia. Výkup havarovaných, poškodených a nepojazdných áut za hotové.

Kde nás nájdete?



Autovrakovisko Autolandia s rozlohou viac ako 20.000 m2 sa nachádza na dobre prístupnom mieste – Triblavina (hneď vedľa diaľnice D1 iba 5km od Bratislavy).


Prevádzka:


Autolandia s.r.o.
Triblavinská 3191
900 25 Chorvátsky Grob

Otváracia doba:


Po – Pia: 8:00 – 12:00 hod. 12:30 – 17:00
So-Ne: výdaj dielov po tel. dohode

Kontakt podľa značky


Škoda +421 904 111 222 skoda@autolandia.sk
Volkswagen +421 904 111 222 volkswagen@autolandia.sk
Audi +421 904 111 222 audi@autolandia.sk
Seat +421 904 111 222 seat@autolandia.sk
Ford +421 905 909 044 ford@autolandia.sk
Renault +421 903 220 222 renault@autolandia.sk
Peugeot +421 905 655 666 peugeot@autolandia.sk
BMW +421 940 323 212 bmw@autolandia.sk
Opel +421 917 700 088 opel@autolandia.sk
Hyundai +421 948 833 030 hyundai@autolandia.sk
Kia +421 948 833 030 kia@autolandia.sk
Mercedes +421 904 111 222 mercedes@autolandia.sk
© 2014 Autolandia s.r.o. všetky práva vyhradené.
© Programovanie a design WEBCENTRUM.SK